بليط هواپيما دلتابان
دلتابان اجراكننده تورهاي گروهي ونمايشگاهي بالوكس ترين خدمات

در زمان رزرو بليط پروازهاي مختلف داخلي و خارجي مي بايست به چند نكته مهم توجه نماييد. نوع بليط كه مي تواند سيستمي و يا چارتري باشد و همچنين نام ايرلاين از مهمترين موضوعاتي شناخته مي شوند كه مي بايست مسافران به آنها توجه كافي نمايند. در ادامه در مورد رزرو بليط هواپيما و همچينين خريد بليط چارتر و بيشتر اين موارد را بررسي خواهيم كرد.

بليط هواپيما

بي شك داشتن بليط را مي توان مهمترين مرحله براي سفر دانست. اما بايد ابتدا معين نماييد كه چه نوع بليطي مي خواهيد خريداري نماييد. چرا كه بليط هاي پروازي به انواع مختلف تقسيم مي شوند كه مي توانيد از اين ميان بهترين بليط را انتخاب و خريداري نماييد. در انتخاب بليط بايد نهايت دقت خود را بكار گرفته باشيد تا بتوانيد بهترين بليط را خريداري كنيد. ابتدا بايد مركزي معتبر جهت خريد انتخاب نماييد. پس از آن بايد مشخص نماييد كه چه نقطه اي را هدف قرار گرفته ايد. چرا كه بايد بليط را به مقصد خود خريداري نماييد. توجه داشته باشيد كه مي توانيد با خريد پرواز چارتر قيمت و هزينه هاي سفر را كاهش و با انتخاب بليط هايي هزينه ها را نيز افزايش دهيد. توجه داشته باشيد كه بليط ها بر روي خود ساعت و تاريخ دقيق خواهند داشت كه مي توانيد از طرق مختلف اقدام به خريد آن نماييد.

بليط هواپيما

همانطور كه اشاره شد جهت خريد بليط هواپيما بايد مواردي را در نظر داشته باشيد كه از جمله اين موارد مي توان به خدمات ارائه شده در هواپيما اشاره نمود. چرا كه ايرلاين هاي بسياري آماده ارائه خدمات به مسافرين هستند كه بايد بهترين بليط را انتخاب نماييد. چنانچه خريد بليط هواپيما را به دلتابان بسپاريد شاهد خواهيد بود كه تمامي امور بدون هيچگونه كمبودي اداره خواهند شد.

رزرو بليط پروازهاي داخلي و خارجي


اين روزها رزرو بليط پروازهاي داخلي و خارجي از مهمترين خدماتي است كه در اكثر شركت هاي هواپيمايي صورت مي گيرد. نكته مهم در رابطه با اين نوع از خدمات توجه به نوع رزرو و همچنين كيفيت پروازها مي باشد. رزرو بليط و نوع پرواز از مهمترين مواردي شناخته مي شوند كه مي توانند سفر شما را تحت تاثير قرار دهند. مهم نيست چه نوع بليطي را براي سفر خود از چه آژانس مسافرتي رزرو نماييد مهم اين است كه از چه نوع خدماتي در طول پرواز برخوردار خواهيد شد.

نحوه رزرو نيز از مهمترين موضوعاتي است كه هر مسافري مي بايست به آن توجه كافي نمايد. رزرو و خريد آنلاين بليط پرواز خارجي از مهمترين خدمات آژانس مسافرتي دلتابان است كه عزيزان تنها با چند كليك مي توانند از آنها برخوردار شوند. در ادامه به موضوعات مهمي در رابطه با رزرو انواع بليط هواپيمايي در اين آژانس خواهيم پرداخت.

رزرو بليط پروازهاي خارجي


در بخش قبلي به رزرو بليط پروازهاي داخلي از طريق سايت دلتابان پرداختيم. اگر قصد داريد سفر خود را از مرزها عبور دهيد مي بايست به فكر رزرو بليط هاي خارجي بيفتيد. گزينه هاي بسياري براي يك سفر خارجي در سايت دلتابان پيش روي شما كاربران عزيز خواهند بود كه مي توان به بليط هواپيماي استانبول، دبي، آنتاليا، لهستان، مالزي و چند مورد ديگر اشاره كرد كه براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي توانيد از كارشناسان بخش رزرو بليط پروازهاي خارجي كمك بگيريد.

در زمان رزرو اين نوع بليط مي بايست خدمات مختلف ديگري را نيز مورد توجه خود قرار دهيد كه در ادامه سعي خواهيم كرد بيشتر به آنها بپردازيم. در هر صورت اگر قصد سفرهاي خارجي را در سر مي‌ گذرانيد رزرو بليط هواپيما را در زمان مناسب به انجام برسانيد.

چرا خريد آنلاين بليط هواپيما؟


امروزه بسياري از افراد اقدام به خريد آنلاين بليط هواپيما مي كنند و ديگر به روش هاي سنتي اين كار را انجام نمي دهند، دليل اين موضوع اين است كه از آن جايي كه خريد بليط هواپيما زمان بسيار كمي را از شما مي گيرد، بسياري از افراد ترجيح مي دهند كه اين اين كار را انجام دهند و ديگر مانند گذشته زمان زيادي را صرف انجام اين كار نكنند.

رزرو بليط هواپيما

خريد آنلاين بليط هواپيما مزاياي بسيار زيادي را براي افرادي كه در طول سال، سفرهاي زيادي را انجام مي دهند دارد چرا كه باعث صرفه جويي زمان آنها مي شود. يكي از بهترين وب سايت هايي كه مي توانيد براي خريد آنلاين بليط هواپيما به آن مراجعه كنيد وب سايت دلتابان مي باشد كه خدمات خريد آنلاين بليط هواپيما را با بهترين كيفيت در اختيار شما قرار داده است و شما مي توانيد خيلي سريع و در كوتاه ترين زمان ممكن و همينطور بهترين قيمت ممكن اقدام به خريد آنلاين بليط هواپيما كنيد. اين وب سايت خدماتي با كيفيت جهاني را به مشتريان خود ارائه داده است كه به همين علت امروزه بسياري از مسافران و گردشگران براي خريد آنلاين بليط هواپيما به اين وب سايت مراجعه مي كنند.

سفر با پرواز ماهان


اين روزها شركت هاي هواپيمايي متعددي پروازهاي گوناگوني را به انجام مي رسانند كه هر كدام از ويژگي هاي منحصر به خود برخوردار مي باشند. سفر با پرواز ماهان يكي از اين مواردي شناخته مي شود كه از سال 1371 به بعد بسيار مورد استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفته است. سفرهاي داخلي و خارجي بسياري با اين هواپيمايي صورت مي گيرد كه در اين مطلب سعي خواهيم كرد اشاره كوتاهي به آن ها داشته باشيم.

30 مقصد داخلي در اين هواپيمايي در نظر گرفته شده اند كه عزيزان براي سفر به اين مقاصد مي توانند به رزرو و خريد بليط ماهان اقدام كنند. در كنار سفرهاي داخلي ماهان مي توان به 25 مقصد خارجي به نقاط مختلف دنيا نيز اشاره كرد كه با پرواز ماهان مي توان خود را به آن ها رساند. در ادامه به كلاس هاي پروازي، خدمات پرواز و همچنين مسيرهاي پروازي اين هواپيمايي خواهيم پرداخت پس همچنان با دلتابان همراه باشيد.

انتخاب كلاس هاي اكونومي و بيزينس در سفر با پرواز ماهان


قبل از سفر با پرواز ماهان مي توان نوع كلاس پروازي را انتخاب نمود و از خدمات و امكانات ويژه آن ها در طول پرواز با اين هواپيمايي برخوردار شد. پرواز با كلاس هاي اكونومي و همچنين بيزينس كلاس از طريق اين ايرلاين امكان پذير مي باشد. نكته مهم در رابطه با كلاس هاي پروازي خدمات مختلف آن هاست كه مسافران عزيز قبل از هر گونه رزرو بليط هواپيمايي مي توانند يكي از آن ها را انتخاب نمايند. اكونومي كلاس خدمات مشخصي را براي مسافران فراهم مي كند تا در طول پرواز از آرامش كافي برخوردار باشند. تعداد صندلي هاي اين كلاس پروازي مشخص مي باشند.

خريد بليط ماهان

در مقابل كلاس اكونومي مي توان به بيزينس كلاس ماهان اشاره كرد كه داراي خدمات بيشتري مي باشد. ميان رده بودن از ويژگي هاي اين كلاس پروازي است. صندلي هاي راحت با امكان تنظيم آن ها براي استراحت و خواب شبانه از مهم ترين خدمات بيزينس كلاس ماهان شناخته مي شوند. كترينگ متفاوت، تلويزيون هاي 42 اينچ و مهمانداران با تجربه از ديگر خدمات اين كلاس است كه در پرواز ماهان مي توان از آن ها برخوردار شد.

ميزان بار مجاز و خدمات در سفر با پرواز ماهان


با خريد بليط ماهان در سفر مي بايست به ميزان بار خود توجه كنيد چرا كه اين هواپيمايي براي اين موضوع قوانين خاصي وضع نموده است. بر روي هر بليط ميزان مجاز بار همراه و يا غير همراه مسافر درج شده است كه عزيزان با توجه به آن مي توانند با پرداخت هزينه اي بالاتر بار بيشتري را وارد هواپيما كنند. از مهم ترين ويژگي هاي پرواز با شركت هواپيمايي ماهان قوانين و خدماتي است كه براي رفاه مسافران در نظر گرفته شده اند.

كنسلي بليط و همچنين تغيير زمان پرواز دو مورد از اين قوانين شناخته مي شوند. مسافران عزيز پرواز ماهان مي توانند بهترين و با كيفيت ترين غذاهاي بين المللي را براساس نوع كلاس پروازي خود نوش جان كنند. خدمات ديگري نيز در اين هواپيمايي وضع شده اند كه در صورت رزرو بليط هاي داخلي و خارجي مي توانيد از آن ها مطلع شويد.

قيمت بليط پرواز ماهان


نكته مهم در رابطه با سفر با پرواز ماهان توجه به قيمت بليط هاي هوايي اين شركت مي باشد. عوامل بسياري در تعيين نرخ بليط هاي اين ايرلاين تأثير گذارند كه مي توان به نوع كلاس پروازي و خدماتي كه در آن ها ارائه مي شود اشاره كرد. هر چه ميزان خدمات و كيفيت آن ها بالاتر باشد مسلماً قيمت بليط هواپيما ماهان نيز متفاوت خواهد بود. نوع مسير پروازي نيز مي تواند هزينه اين بليط را تحت تأثير خود قرار دهد.

پروازهاي داخلي نسبت به مسيرهاي خارجي از قيمت كم تري در اين ايرلاين برخوردارند. مدت زمان و ساعت پرواز ماهان نيز در تعيين قيمت بليط آن تأثير گذار خواهد بود. براي اطلاع دقيق تر قيمت بليط ماهان مي توانيد به سايت دلتابان مراجعه كنيد و از كارشناسان بخش فروش بليط هاي داخلي و خارجي اطلاعات بيشتري كسب نماييد.

امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1398/4/30  ] [ ۱۰ ] [ deltaban ] [ ]

تور تركيه

كشور تركيه، كشوري اوراسيايي مي باشد كه بخش اعظم آن در شمال غرب آسيا و بخش كوچكي از آن در جنوب شرقي اروپا و در منطقه بالكان قرار دارد. شمال تركيه را درياي سياه، غرب آن را دو درياي مرمره و اژه و جنوب غرب آن را درياي مديترانه فرا گرفته است. مساحت اين كشور 780 هزار كيلومتر مربع و جمعيت آن حدود 81 ميليون نفر مي باشد .

پايتخت تركيه

پايتخت كشور تركيه شهر آنكارا مي باشد كه دومين شهر بزرگ تركيه بعد از استانبول به شمار مي آيد. شهر آنكارا شهري قديمي است كه از اسناد و مدارك به دست آمده پيداست كه قدمت آن به 2000 هزار سال پيش از ميلاد مسيح باز مي گردد. آنكارا كلان شهري نسبتاً مدرن مي باشد كه حدود 4 ميليون نفر جمعيت دارد .

تور تركيه

آب و هواي تركيه

تركيه كشور نسبتاً وسيعي مي باشد كه آب و هواي مناطق مختلف آن به شدت متنوع مي باشد. آب و هواي شمال تركيه آب و هوايي اقيانوسي است در حالي كه جنوب آن داراي آب و هواي معتدل مديترانه اي است.. اما به طور كلي آب و هواي تركيه را مي توان به چهار بخش تقسيم كرد :

1. سواحل جنوب و سواحل غرب داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد .

2. سواحل درياي سياه داراي تابستان هايي گرم و زمستان هايي معتدل و مرطوب مي باشد .

3. بخش هاي شرق و شمال شرقي تركيه داراي آب وهوايي كوهستاني است .

4. بخش هاي مركزي فلات آناتولي داراي آب وهواي نسبتا خشك قاره اي است .

گردشگران علاقمندند بيشتر در فصل تابستان به مناطق مركزي و شمالي سفر كنند و در زمستان به قسمت هاي شمالي ولي به طور كلي بهترين فصل سفر به تركيه فصل هاي بهار و پاييز مي باشد كه هوا ملايم و معتدل است .

بهترين شهرهاي تركيه براي گشت و گذار عبارتند از :

استانبول

آنكارا

افه سوس

بدروم

سيده

مارماريس

آنتاليا

قونيه

ماردين

تور تركيه ارزان

جاذبه هاي گردشگري تركيه

اياصوفيه

دودكش هاي پريان گورمه

كتابخانه سلسوس

مسجد آبي

اولودنيز

كوه نمرود

پاموك كاله

ساحل پاتارا

آمفي تئاتر آسپندوس

فرهنگ مردم تركيه

در سفر به هر شهر يا كشوري بهتر است ابتدا در مورد فرهنگ آن مقصد گردشگري اطلاعاتي داشته باشيد تا دچار مشكل نشويد چرا كه رفتاري كه شايد در محل زندگي شما بسيار عادي باشد در جايي ديگر توهين به شمار آيد. براي مثال در اين كشور مراقب باشيد تا كف پا يا كفشتان ديده نشود و همچنين هرگز با پا و يا انگشت به كسي اشاره نكنيد. مردم تركيه مردمي خونگرم هستند و بين آنها تعارفات و رفتار مودبانه بسيار ديده مي¬شود. آنها از مهماني و دورهمي بسيار لذت مي برند و اغلب مهماني هاي آنها به صورت شب نشيني مي¬باشد. آنها نيز مانند ما ايراني ها با كفش وارد خانه نمي¬شوند. قهوه در اين كشور از جايگاه ويژه اي برخوردار است و در تمام مهماني¬ها با قهوه از مهمانان پذيرايي مي¬كنند. قهوه خانه¬هاي زيادي در سطح شهر مي¬بينيد اما خانم ها وارد چاي خانه¬ها نمي¬شوند و آن فقط مخصوص مردان است .

ترك ها بسيار وطن پرست هستند و با افتخار و حوصله در مورد تاريخ كشورشان به شما توضيح خواهند داد اما با آنها در مورد مسائل سياسي و به ويژه در مورد آتاتورك با آنها بحث نكنيد. مردم تركيه نظيف و مرتب هستند و اين مطلب را از تميزي كوچه ها و خيابان هاي آنها متوجه مي-شويد .

زبان و مذهب مردم تركيه

زبان رسمي مردم تركيه زبان تركي استانبولي مي¬باشد اما زبان هايي مانند كردي و تركي آذربايجاني و .... نيز در ميان گروه هايي از مردم تركيه صحبت مي¬شود .

حدود 98 درصد مردم تركيه مسلمان و پيروان ديگر اديان مانند مسيحيان و كليميان 2 درصد جمعيت تركيه را تشكيل مي¬دهند .

سفر به تركيه

فرهنگ غذايي تركيه

مردم تركيه از دير باز به خوردن غذاها علاقه بسياري دارند و اين از برنامه غذايي خوشمزه و اشتها آور آنها كاملاً پيداست. در هر بخش از تركيه به دكليل تنوع در مواد غذايي و مواد كشاورزي رژيم هاي غذايي متفاوتي وجود دارد. در شهر استانبول، بورسا و ازمير متدهاي آشپزي معمولاً از دوران عثماني باقي مانده اند. در رژيم غذايي مردم ساكن سواحل درياي مديترانه و اژه از ماهي، سبزيجات و همچنين زيتون بسيار استفاده مي شود. در نواحي جنوب تركيه غذاهايي مانند كباب و دسرهايي مانند باقوا و كادياف معروف است. كباب هاي تركيه در همه جا معروف هستند. اين كباب هاي خوشمزه عبارتند از كباب دنر، آدانا كباب، بوسا كباب، علي نازيك و اسكندر كباب. صبحانه از وعده هاي غذايي مهم در تركيه به شمار مي¬آيد. آنها براي صبحانه نان، چاي، تخم مرغ به صورت نيمرو يا آبپز،كره، عسل، مربا، گوجه، خيار، زيتون، شير، خامه، پنير محلي و ..... سرو مي كنند. از محبوب ترين خوراكي ها و ميان وعده هايي كه آنها استفاده مي¬كنند بورك است. بورك از خمير تشكيل شده كه داخل آن با كالباس، اسفناج، پياز داغ، قارچ و پنير پيتزا پر مي¬شود. در فرهنگ غذايي تركيه قهوه از اهميت بالايي برخوردار است. پس از هر وعده غذا آنها حتما يك فنجان قهوه مي¬نوشند .

چرا به تركيه بايد سفر كرد ؟

۱ . غذاي بي نظير تركيه

با سفر با تور تركيه خواهيد ديد كه هر منطقه از تركيه داراي آشپرخانه فرهنگي متفاوتيست و مواد اوليه و سبزيجات استفاده شده در غذا ها مختص هر منطقه است، در تركيه فرا تر از آنچه كه همه از غذاي تركي مي دانند " كباب تركي و باقلوا " را خواهيد چشيد، غذا هاي دريايي لذيذ و پيش غذا هاي بسيار خوشمزه و صبحانه هاي سنتي مفصل تركيه از چيز هايسست كه هر توريستي بعد از سفر با تور تركيه از آن به خوشي ياد مي كند. مطئن شويد كه پيش از بازگشت در يكي از بهترين رستوران هاي استانبول غذا صرف كرده ايد و سفر خود را با طعم خوشمزه ترين غذاهاي تركيه اي كامل كرده ايد .

۲ . سواحل رويايي و فوق العاده زيباي تركيه

بدروم، آنتاليا، ازميز و فتحيه از شهر هاي ساحلي مشهور تركيه محسوب مي شوند كه با سفر با تور تركيه زيباترين سواحل تركيه را در آنها خواهيد ديد. از كوه هاي زيباي در كنار ساحل گرفته تا قار، از جشن هاي ساحلي ويژه تا تفريحات آبي هيجان انگيز همه مي توانند ۲ الي ۳ روز از سفر شما به تركيه را به خود اختصاص دهند. يك سفر دريايي و گشت و گذار در آب هاي مديترانه يا ساحل اژه از پيشنهادات ويژه سفر به تركيه است كه نبايد از دست داد .

۳ . حمام تركي سنتي تركيه

حمام كردن در حمام هاي سنتي تركي چيزيست كه تضمين مي كنيم تنها در تركيه چيزي اينچنين را خواهيد ديد. در طول سفر با تور تركيه حتما سري به يكي از حمام هاي سنتي بزنيد، لذت ريلكشس كردن و حمامي ديلنشين ، بازي با كف و ماساژرا از دست ندهيد. پس از يك روز شلوغ و بازديد از مكان هاي ديدني تركيه حتما به چنين جايي احتياج داريد تا خود را براي ادامه سفر شارژ كنيد و انرژي تازه بگيريد .

۴ . مكان هاي ديدني باستان شناسي و تاريخي تركيه

تركيه كشور پادشاهي ها و تمدن هاي زيادي بوده، تركيه داراي مكان هاي باستان شناسي و تاريخي زياديست كه چشم ها را به خود خيره كرده است و بازديد كنندگان را به سفر به سال هاي دور دعوت مي كند. از كاخ ها و زيباترين مساجد استانبول گرفته تا ويرانه هاي افسوس و شهرهاي زيرزميني كاپادوكيا، تركيه كشوريست براي دوست داران تاريخ و علاقه مندان به باستان شناسي. تاريخ تركيه را با سفر به مكان هاي ديدني و تاريخي تركيه حس كنيد : ليست اماكن ديدني تاريخي تركيه .

۵ . بهترين موزه ها در تركيه

تركيه داراي موزه هاي فوق العاده ايست البته از اين كشور با اين تاريخ كهن و مكان هاي باستاني و تاريخي وسيع، چيزي جز اين انتظار نمي رود، از بزرگ ترين موزه موزاييك دنيا گرفته تا موزه هاي كاخ عثماني در استانبول شما را متحير خواهد كرد .

تور تركيه دلتابان

۶ . مغازه هاي خوراكي و تنقلات تركيه

با چنين غذاهاي باور نكردني، جاي تعجب نيست كه تركيه جاي مناسبي براي خريد مواد غذايي نيز هست، از بازارهاي آزاد خياباني گرفته تا بازارها، تقربيا در همه جا مي توانيد از محصولات خوشمزه تركيه به سوغاتببريد و خريداري كنيد. از محبوب ترين بازارها براي خريد محصولات خوراكي تركيه بازار بزرگ استانبول و بازار ادويه مي باشد .

۷ . مكان هاي ديدني طبيعي

جدا از زيبايي شهرهاي بزرگي همچون آنكارا، استانبولو ازمير، تركيه داراي مكان هاي طبيعي زيباي متنوع و بسياريست، اگر به دنبال مسافرتي پر تحرك هستيد و به دنبال راهي برايفرار از شلوغي ها و هياهوي شهر هستيد، خود را آماده رفتن به اسكي در كوه هاي Uludağ كنيد يا براي يك پياده روي آرام در مناطق تماشايي به استان Rize تركيه سفر كنيد و البته قصر پنبه اي، پاموك كاله چيزي نيست كه بتوان به تركيه سفر كرد و از آن ديدن نكرد، پاموك كاله حوضچه هاي آهكي طبقاتي سفيد رنگ همچون برفي هستند از زيباترين مركز توريستي و گردشگري در استان دنيزلي تركيه مي باشد .

۸ . شگفتي هاي بي نظير ناشناخته تركيه

 

درست به تعداد مكان هاي تاريخي معروف، تركيه داراي مكان ها و ديدني هاي تاريخي دور افتاده است كه كمتر كسي از وجود آنها مطلع است. حتي خرابه هاي شهر قرون وسطي ارمني و قبر پادشاهان در نمروت جذاب و ديدني است .

۹ . معماري برجسته و قابل توجه تركيه

محدوده معماري تركيه واقعا قابل توجه است و براي توريستان تور تركيه ارزان براي آنهايي كه در رشته معماري تحصيل مي كنند شانسي عالي براي الهام گرفتن از اين معماري هاست. در طول سفر به تركيه، به كليساهاي تاريخي، عمارت هاي آبشار ساخته شده توسط مهاجران اروپايي و مسجد بزرگ قصر و كاخ ها و خانه هاي سنگي ساخته شده توسط امپراتوري Anatolian سابق توجه كنيد . معماري استفاده شده در شهر استانبول و شهر هاي ديگر ديدگاه شما را واقعا عوض خواهد كرد .

۱۰ . مردم تركيه

مردم ترك اين كشور زيبا به خون گرمي و خوش رويي معروف اند، بنشينيد و چند ساعتي را با آنها بگذرانيد تا بينيد چطور درس زندگي به شما مي آموزند. در طول سفر با تور تركيه لحظه آخري حتما اگر به خانه يكي از مردم محلي تركيه دعوت شديد، آن را از دست ندهيد و قبول كنيد. هم صحبت شدن با آنها و نوشيدن يك فنجان قهوه ترك دلنشين در كنار باقلواي اصيل تركيسفر شما به تركيه را كامل ميكند. اگر تركي بلند نيستيد و از ارتباط برقرار كردن با افراد خارجي واهمه داريد، نگران نباشيد، به راحتي مي توانيد چند كلمه تركي استانبولي پركاربرد را ياد گيريد و از آنها استفاده كنيد .

امتیاز:
بازدید: 51
برچسب:
:
[ 1398/4/30  ] [ ۰۵ ] [ deltaban ] [ ]

​​رزرو هتل از گذشته تا امروز


احتمالاً خيلي از ما همين چند سال پيش را به خاطر داريم كه هنوز امكان رزرو آنلاين هتل فراهم نبود؛ در آن زمان مجبور بوديم بعد از رسيدن به مقصد هتل مان را رزرو كنيم. اگر هم در فصل هاي پرمسافر سفر مي كرديم، كار مشكل تري پيش روي داشتيم؛ ظرفيت هتل هاي آشنا تكميل بود و ناچار بوديم براي پيداكردن محل اقامت چندساعتي در شهر بگرديم؛ البته درنهايت هم فقط با تكيه بر بخت واقبال مان هتلي را انتخاب مي كرديم. 
حالا اين روزها وضعيت فرق كرده است و كارها راحت تر پيش مي رود؛ به كمك وب سايت هاي رزرو آنلاين هتل، به راحتي، مي توانيم هتل هاي مختلف شهر را از نظر قيمت، امكانات و دسترسي به ديدني هاي مهم شهر با هم مقايسه كنيم، نظر مسافرهاي قبلي درباره اقامت شان در هتل ها را بخوانيم و مناسب ترين گزينه براي اقامت مان را انتخاب كنيم. همه اين موارد دست ما را باز مي گذارد كه هتل دلخواه مان را با اطمينان بيشتري انتخاب كنيم؛ از طرفي با اين روش مي توانيم نظرمان درباره هتل را با ديگران به اشتراك بگذاريم و به مسافرهاي بعدي كمك كنيم از تجربه ما استفاده كنند و هتلي مناسب را براي اقامت شان در نظر بگيرند.

ررزو آنلاين هتل
​​مزاياي رزرو اينترنتي هتل


در سال هاي اخير شتاب زندگي روزمره بالا رفته است و به تبع آن، ما زمان كمتري براي چيدن مقدمات سفر در اختيار داريم؛ مجبوريم از كمترين زمان هايمان بهترين استفاده را ببريم، چه براي برنامه ريزي سفر و چه در خود سفر. رزرو اينترنتي به ما كمك مي كند در سفرهايمان زمان را صرف پيداكردن محل اقامت نكنيم و دردسرهاي رزرو هتل به شيوه سنتي را نداشته باشيم. 
يكي از مهم ترين مشكلات رزرو محل اقامت به شيوه سنتي بي اطلاعي از ظرفيت هتل هاست؛ ما از راه دور امكان رزرو هتل خارجي را نداريم و نمي توانيم مطمئن باشيم وقتي به مقصد مي رسيم هتل دلخواه مان هنوز ظرفيت داشته باشد. رزرو آنلاين هتل نگراني ما را در اين مورد هم برطرف مي كند؛ با اين روش مي دانيم وقتي به مقصد رسيديم، جاي ما در هتل دلخواه مان محفوظ است. 
همان طور كه پيش تر اشاره كرديم، رزرو اينترنتي رزرو هتل خارجي ارزان به ما كمك مي كند تمامي هتل هاي شهر را در يك نگاه ببينيم و ويژگي هايشان را بررسي كنيم و در يك كلام، هتل مناسب و دلخواه مان براي اقامت در سفر را با آگاهي انتخاب كنيم؛ همه اين مزايا وقتي پررنگ تر مي شود كه به ياد داشته باشيم هيچ يك از اين امكان ها در شيوه آفلاين رزرو هتل فراهم نيست.


​​ رزرو آنلاين هتل با دلتابان


اين روزها رزرو هتل ارزان به كمك اينترنت از رايج ترين روش ها براي برنامه ريزي سفر است. بيشتر كساني كه قصد سفر دارند پيش از هر تصميمي ابتدا درباره شهر مقصد و اقامتگاه هايش جست وجو مي كنند كه بتوانند از پيش برنامه سفرشان را بچينند. دلتابان يكي از كامل ترين وب سايت هاي رزرو آنلاين هتل است و با بيش از ۸۰۰ هتل در شهرهاي مختلف ايران همكاري مي كند. شما در دلتابان به اطلاعات كاملي از هتل ها دسترسي داريد؛ مي توانيد موقعيت جغرافيايي هتل ها را روي نقشه ببينيد و امكانات عمومي هتل و امكانات هر اتاق را به تفكيك مشاهده كنيد؛ درنهايت هم با چند كليك ساده در وب سايت دلتابان، به راحتي، اقامتگاه دلخواه تان را رزرو مي كنيد. 
دلتابان ، علاوه بر رزرو هتل هاي داخلي و خارجي ، امكانات ديگري هم در اختيار كاربران قرار مي دهد كه فرايند سفر را براي آن ها بسيار ساده تر مي كند؛ خريد اينترنتي بليط هواپيما يكي ديگر از خدمات خدمات مسافرتي دلتابان براي مسافران است؛ به اين ترتيب شما براي گرفتن بليط هواپيما مجبور نيستيد به سامانه ديگري سر بزنيد و راحت تر از هميشه و البته با قيمتي مناسب تر از هر جا هم هتل محل اقامت و هم بليط هواپيمايتان را رزرو مي كنيد.

رزرو هتل
يكي ديگر از خدمات دلتابان بلاگ اين سامانه است. پيش از رزرو آنلاين هتل مي توانيد از بلاگ دلتابان به عنوان راهنمايي استفاده كنيد كه به شما درباره ي صفر تا صد سفرتان كمك مي كند. بلاگ هاي دلتابان درباره ي چگونگي سفر و شهر مقصد شما، هر جاي ايران كه باشد، اطلاعات كاملي در اختيارتان قرار مي دهد. كافي است پيش از سفر به بلاگدلتابان سر بزنيد تا با جاذبه ها، خوراكي ها، مراكز خريد و مكان هاي تاريخي و گردشگري و همه خصوصيات شهر مقصدتان آشنا شويد و درنهايت، براي سفرتان بهتر برنامه بريزيد و سفري بهتر را تجربه كنيد.


​​ ​​رزرو هتل آپارتمان


بسياري از افراد تصور مي كنند هتل آپارتمان ها نسبت به هتل ها سطح پايين تري دارند، اما واقعيت اين طور نيست. شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه هنگام انتخاب محل اقامت، اين دو نوع اقامتگاه را با هم مقايسه كنيد و در قيمت شان تفاوتي نبينيد؛ احتمالاً اين مسئله شما را در انتخاب ميان اين دو گزينه مردد مي كند. درواقع بزرگ ترين تفاوت اين دو در اندازه واحد هاي اقامتي است؛ شما با رزرو هتل آپارتمان واحد اقامتي بزرگ تري در اختيار خواهيد داشت و امكاناتي مانند يك واحد آپارتماني برايتان فراهم خواهد بود. 
همان طور كه گفتيم هتل آپارتمان ها هميشه واحدهاي اقامتي ارزان تري نيستند، بااين حال از آنجا كه اين اقامتگاه ها امكان آشپزي را براي مهمانان فراهم مي كنند، انتخاب خوبي براي كساني است كه مي خواهند در هزينه هايشان صرفه جويي كنند؛ طبيعتاً اينكه خودمان بتوانيم آشپزي كنيم و مجبور نباشيم براي صرف غذا به رستوران برويم هزينه هايمان را به مراتب كمتر مي كند.

رزرو هتل خارجي
از طرفي مسافرها بسته به شهر و نوع سفرشان اقامتگاه شان را انتخاب مي كنند. كساني كه خانوادگي سفر مي كنند ترجيح مي دهند همه اعضاي خانواده در يك واحد و كنار هم اقامت داشته باشند، بنابراين در بعضي شهرها اولويت با اقامتگاه هايي است كه واحدهاي بزرگ تري دارند، مثلاً در شهري مانند مشهد كه بيشتر افراد خانوادگي و اغلب با هدف زيارت به آن سفر مي كنند، هتل آپارتمان ها واحد هاي اقامتي محبوب تري هستند.

امتیاز:
بازدید: 70
برچسب:
:
[ 1398/4/17  ] [ ۰۶ ] [ deltaban ] [ ]

خدمات وب سايت دلتابان

در سايت مسافرتي دلتابان با خدمات مختلفي مواجه خواهيد شد كه يكي از مهمترين آن رزرو اينترنتي انواع بليط هاي هوايي و همچنين هتل هاي داخلي و خارجي است. براي رزرو هتل هاي داخلي از طريق اين سايت كار چندان سختي پيش رو نخواهيد داشت. هتل هاي جميرا نيز براي اقامت در اين سايت در نظر گرفته شده اند كه مسافران عزيز مي توانند رزرو آنها را در برنامه سفر خود جاي دهند.

بليط هواپيما

رزرو اينترنتي ارزان ترين بليط هواپيما

سايت هاي گردشگري متعددي در صفحات مختلف گوگل مشاهده مي شوند كه براي رزرو اينترنتي ارزان ترين بليط هواپيما هر كدام داراي ويژگي هاي متعددي مي باشند. از شناخته شده ترين سايت هاي گردشگري مي توان به سايت مسافرتي دلتابان اشاره كرد. براي خريد انواع بليط مي توانيد به اين سايت مراجعه كرده و با مقايسه قيمت آن ها يك خريد اينترنتي ايده آل را به انجام برسانيد. براي سفرهاي داخلي و خارجي خود مي توانيد از قيمت بليط هاي هواپيماي اين سايت مطلع شده و پس از بررسي‌هاي لازم به رزرو اينترنتي آن بپردازيد.

 اين سايت در حوزه ارائه انواع بليط براساس كلاس هاي پروازي متنوع پيش گام است و جاي هيچ گونه نگراني در رابطه با خدمات بليط هاي مختلف در طول پرواز وجود نخواهد داشت. يكي از رايج ترين بليط هاي خارجي سايت دلتابان مربوط به شهر زيبا و توريستي دبي مي باشد كه مسافران عزيز با رزرو آن مي توانند به نقاط مختلف اين شهر از جمله منطقه زيباي جميرا سفر كنند و از جاذبه هاي گردشگري و توريستي آن نهايت لذت را ببرند. اگر قصد سفر با بليط هاي هواپيماي سايت گردشگري دلتابان را در سر مي گذرانيد توصيه مي كنيم در بخش هاي بعدي با ما همراه باشيد تا با خدمات پروازهاي خارجي اين سايت آشنا شويد.

رزرو اينترنتي بليط هواپيما و بررسي خدمات

سايت گردشگري دلتابان داراي بخش هاي مختلف و متنوعي است كه يكي از مهمترين آنها رزرو اينترنتي بليط هواپيما با بهترين و مناسب ترين نرخ مي باشد. نكته مهم در رابطه با رزروهاي اينترنتي بليط هاي هواپيمايي توجه به قيمت هاي آنها براساس خدماتي است كه در طول پرواز به مسافران عزيز ارائه مي شوند. خدمات مختلفي با رزرو آنلاين بليط هاي خارجي در سايت دلتابان در اختيار شما عزيزان قرار خواهند گرفت كه از مهمترين آنها مي توان به خدمات تشريفات فرودگاهي  امام خميني اشاره كرد كه به راحتي مي توانيد علاوه بررزرو بليط هواپيما نسبت به رزرو cip   خود اقدام نماييد.

سرويس دهي در طول پرواز نيز مي توانيد يكي ديگر از خدماتي محسوب شود كه براساس نوع كلاس هاي پروازي كيفيت آن متفاوت خواهد بود. مدت زمان و همچنين ساعت پرواز نيز در كنار خدمات مي توانند قيمت بليط هاي هواپيمايي سايت دلتابان را تحت تاثير خود قرار دهند. در صورتي كه هرگونه سوالي در رابطه با خدمات و قيمت بليط هاي هواپيمايي داخلي و خارجي داريد مي توانيد آنها را با كارشناسان فروش آژانس مسافرتي دلتابان در ميان بگذاريد.

رزرو اينترنتي هتل هاي مختلف داخلي و خارجي

در جستجوي هتل هاي داخلي و خارجي متعدد در سايت هاي مسافرتي و گردشگري مسلماً به نحوه رزرو اينترنتي و همچنين قيمت آن ها بيش از هر موضوع ديگري توجه مي كنيد. در هتل هاي مختلف نرخ گذاري بر اساس مدت زمان اقامت و همچنين خدمات و امكانات رفاهي و ورزشي صورت مي گيرد. انتخاب يك هتل داخلي و خارجي و رزرو آن كار چندان راحتي نيست و نياز به زمان كافي خواهد داشت.

يكي از خدمات مهم سايت گردشگري دلتابان رزرو آنلاين هتل هاي مختلف مي باشد. با ورود به اين سايت در عرض چند ثانيه با ليست هتل هاي گوناگون داخلي و خارجي مواجه خواهيد شد كه هر كدام خدماتي را براي مسافران ارائه مي دهند. نحوه رزرو و همچنين قيمت هتل در سايت دلتابان را مي توانيد با ديگر سايت هاي گردشگري مقايسه كرده و تصميم خود را براي رزرو به انجام برسانيد. اين سايت تمام تلاش خود را كرده تا هتل هاي مناسب در داخل و خارج از كشور را با بهترين قيمت جهت رزرو شما به ليست خدمات خود بيفزايد.

رزرو بليط هواپيما

رزرو اينترنتي هتل هاي داخلي

همانطور كه در بخش قبلي نيز عنوان كرديم يكي از مهم ترين موضوعات قبل از سفر كردن انتخاب هتل و رزرو اينترنتي آن مي باشد. در سايت گردشگري و مسافرتي دلتابان هتل هاي داخلي مختلفي وجود دارند كه با قيمتي مناسب براي رزرو مسافران عزيز در نظر گرفته شده اند. هتل هاي داخلي در نقاط مختلف كشور تاسيس شده اند كه براي اقامت چند روزه در آنها مي بايست هزينه اي را پرداخت نماييد. با انتخاب سايت دلتابان براي رزرو هتل هاي داخلي مي توانيد تمامي خدمات و امكانات را در چند ثانيه مورد بررسي قرار دهيد و با يك انتخاب هوشمندانه رزرو اينترنتي آن ها را به انجام برسانيد.

رزرو هتل

سايت دلتابان ليستي از بهترين و درعين حال قيمت مناسب ترين هتل هاي داخلي را براي رزرو شما در نظر گرفته است كه اين موضوع باعث خواهد شد كه در زمان رزرو آنلاين با تنوع هتل ها جهت اقامت در سفرهاي داخلي مواجه شويد. براي رزرو، كافي است كه وارد سايت آژانس گردشگري دلتابان شويد و با بررسي تمامي شرايط و امكانات هتل ها به رزرو آنها بپردازيد. از ديگر خدمات اين سايت مي توان به رزرو آنلاين هتل هاي خارجي از جمله هتل هاي جميرا  در دبي اشاره كرد كه در بخش هاي بعدي بيشتر به اين موضوع خواهيم پرداخت.

رزرو اينترنتي هتل هاي خارجي

قبل از اين كه سفر خارج از كشور خود را آغاز كنيد مسلماً رزرو اينترنتي هتل هاي گوناگون ذهن شما را به خود درگير خواهد نمود. با مراجعه به سايت دلتابان ديگر جاي هيچگونه نگراني براي رزرو اينگونه از هتل ها وجود نخواهد داشت چرا كه در كنار هتل هاي داخلي مي توانيد هتل هاي خارجي در نقاط مختلف دنيا را نيز براي سفر خود در نظر بگيريد. به دليل كم‌تجربگي و يا عدم آگاهي از امكانات و خدمات اين دست از هتل ها بسياري از مسافران قبل از سفر سردرگم بوده و يا انتخاب درستي را به انجام نمي رسانند.

رزرو اينترنتي هتل

سايت دلتابان اين بستر را فراهم كرده است كه مقايسه مناسبي ميان هتل هاي مختلف خارجي داشته باشيد و با امكانات و خدمات گوناگون آنها بيشتر آشنا شويد. با بررسي اين موارد در سايت مسافرتي دلتابان مسلماً انتخاب هوشمندانه اي در رزرو اينترنتي هتل هاي خارجي خواهيد داشت. در ادامه به نحوه رزرو برخي از هتل هاي دبي از جمله منطقه جميرا خواهيم پرداخت تا بتوانيد انتخاب بهتري داشته باشيد.

رزرو اينترنتي هتل هاي جميرا

در دو بخش قبلي در رابطه با رزرو اينترنتي هتل هاي خارجي و داخلي در سايت مسافرتي و گردشگري دلتابان اطلاعات مختصري در اختيارتان قرار داديم اما در اين بخش به رزرو هتل هاي شناخته شده منطقه جميرا دبي خواهيم پرداخت تا در زمان سفر به اين شهر با هيچ گونه مشكلي از لحاظ اقامتي مواجه نشويد. جميرا يكي از مناطق توريستي در دبي شناخته مي شود كه هرساله افراد بسياري از نقاط مختلف دنيا در هتل هاي گوناگون آن اقامتي چند روزه را تجربه مي كنند. خدمات و امكانات هر كدام از هتل هاي جميرا براي اقامت مسافران با كيفيت ايده آل در نظر گرفته شده اند.

 اگر شما نيز جزء مسافران اين منطقه توريستي و تفريحي هستيد و در جستجوي هتل جميرا در سايت هاي مختلف مي چرخيد توصيه مي كنيم كه براي راحتي كارهاي مربوط به سفر به سايت دلتابان مراجعه نماييد. در اين سايت با تنوع هتل هاي جميرا جهت رزرو و اقامت مواجه خواهيد شد كه مي توان به اقامت در هتل هاي جميرا بيچ، هتل جميرا زعبيل سراي، هتل جميرا كريك سايد، هتل جميرا امارات تاورز، هتل جميرا زعبيل هاوس السيف، هتل جميرا زعبيل هاوس ميني و هتل جميرا برج العرب  و ساير هتل هاي جميرا اشاره كرد. با ورود به سايت دلتابان مي توانيد با چند كليك  و خيلي آسان به رزرو اينترنتي هر كدام از هتل هاي نام برده شده بپردازيد.

رزرو اينترنتي هتل جميرا بيچ

يكي از هتل هاي منطقه جميرا هتل بيچ نام دارد كه براي اقامت در آن مي توانيد به سايت گردشگري دلتابان مراجعه نماييد. اين سايت مسافرتي اين امكان را براي كاربران خود فراهم كرده است كه به راحتي بتوانند در منزل و يا محل كار خود به بررسي خدمات اين هتل بپردازند. از جمله خدمات اين هتل مي توان به ساحل اختصاصي، پارك آبي رايگان ، رستوران هاي متعدد و همچنين منظره فوق العاده زيباي هتل برج العرب اشاره كرد. براي اقامت در اين هتل پنج ستاره در منطقه جميرا كار چندان سختي نخواهيد داشت كافيست به خدمات رفاهي آن در سايت دلتابان توجه نمايند و با يك انتخاب رزرو اينترنتي آن را به انجام برسانند.

رزرو اينترنتي هتل برج العرب

تنوع هتل هاي منطقه جميرا در سايت دلتابان بالاست و اين موضوع كار شما را براي رزرو هتلي مناسب راحت تر خواهد نمود. در كنار هتل هاي شناخته شده اين منطقه نبايد از هتل برج العرب و شهرت آن در دنيا نيز غافل شد. خبر خوش براي شما مسافران دبي اين است كه از طريق سايت دلتابان مي توانيد رزرو هتل را به انجام برسانيد. قبل از رزرو اينترنتي اطلاعات كافي در رابطه با امكانات اين هتل در اختيارتان قرار خواهد گرفت.

رزرو اينترنتي هتل برج العرب

امتیاز:
بازدید: 47
برچسب:
:
[ 1398/4/3  ] [ ۰۷ ] [ deltaban ] [ ]

سفر اقتصادي به اروپا 

تور اروپا ارزان براي كساني كه تمايل به ديدن مناطقي با قدمت زياد دارند و مي خواهند روي ديگري از جهان را ببينند انتخابي مناسب خواهد بود. تور اروپا ارزان در انواع مختلف در نظر گرفته شده است كه مي توانيد تور مورد نظر خود را از آن ميان انتخاب نماييد. هر ساله تور هاي مختلفي به اروپا راهي مي شوند كه هر يك مقاصد مختلفي را هدف گرفته و تعداد روزهاي متفاوتي خواهند داشت. كشورهاي اروپايي از جمله مهمترين جاذبه هاي گردشگري را در خود جاي داده اند كه سبب مورد توجه قرار گرفتن تور اروپا شده اند. از جمله كشور هاي مورد توجه در تور اروپا ارزان مي توان به تور هاي فرانسه، اسپانيا، آلمان، ايتاليا و... اشاره كرد. البته تور دور اروپا را نبايد از قلم انداخت چرا كه تور دور اروپا بيشتر از تور هاي تكي مورد توجه قرار مي گيرند و افراد بسياري در اين تور شركت مي كنند. در تمامي فصول شاهد وجود تور اروپا ارزان هستيم اما معمولا فصول بهار و پاييز پرتردد ترين اوقات خواهند بود. قيمت تور اروپا را عوامل متعددي تعيين مي نمايد كه بايد مورد توجه قرار گيرد. در ادامه توضيحات كامل تري از اين قبيل ارائه كرده ايم:

سفر اقتصادي به اروپا

تور اروپا ارزان

تور اروپا از جمله تورهاي پر مخاطب مي باشد كه هر ساله شاهد سفر تعداد بسياري از اين تورها هستيم. در سفر با تور اروپا هيچ نگراني نداشته و تنها به امور سفر خواهيد پرداخت چرا كه كليه عوامل توسط مسئولين تور بررسي شده و هيچ مشكلي در طول سفر نخواهيد داشت. تور اروپا را در انواع مختلف در نظر گرفته اند تا بتوانيد تور مورد نظر خود را به راحتي انتخاب نماييد. چنانچه قصد اختصاصي سازي خدمات و يا هتل را نيز داشته باشيد اين امكان برايتان وجود خواهد داشت. در تور اروپا ارزان تمامي مسافرين بيمه هستند كه اين امر سبب اطمينان خاطر شما خواهد شد. تور اروپا هم به صورت تكي و هم گروهي در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد براي مثال؛ فرانسه و بلژيك را با يكديگر هدف قرار دهيد و يا تنها از كشور فرانسه ديدن نماييد. تور دور اروپا نيز از ديگر تورهاي مرسوم اروپا مي باشد كه در اين تور تمامي شهرهاي گردشگري اروپا هدف قرار مي گيرند. تور اروپا به تور هايي گفته مي شود كه قصد سفر به يكي از شهرهاي اروپا را دارند. تور اروپا يك تور ليدر خواهد داشت كه مي توانيد تمامي سوالات خود را از او جويا شده و هيچ مجهولي در ذهن نداشته باشيد.

تور ارزان اروپا

بهترين زمان شركت در تور اروپا ارزان

انتخاب زمان سفر از اهميت به ويژه اي برخوردار است چرا كه شركت در تور در برخي مواقع با مشكلاتي مواجه خواهد بود. معمولا فصول بهار و پاييز بهترين زمان شركت در تور اروپا ارزان مي باشد اما بايد در نظر داشته باشيد كه هر منطقه مخصوص خود آب و هواي متفاوتي داشته و بهترين زمان سفر به آن متفاوت خواهد بود. بخش هاي شمالي اروپا به دليل نزديكي به قطب سرد تر هستند و فصل تابستان بهترين موقع سفر به اين مناطق خواهد بود اما بخش هاي مياني و جنوبي در فصول بهار و پاييز بهترين آب و هوا را خواهند داشت. چنانچه از نظر قيمت تور اروپا را مقايسه نماييد بايد گفت كه بهترين زمان سفر از نظر ميزان هزينه ها فصولي خواهد بود كه گردشگران كمتري تمايل به سفر دارند چرا كه دراين فصول قيمت تور بسيار كاهش پيدا خواهد كرد. اما چنانچه به فستيوال ها و مراسمات در كشور هاي اروپايي اهميت مي دهيد بايد گفت كه اواخر بهار و اوايل پاييز در اين كشورها مراسمات عظيمي برگزار مي شود كه سبب جلب توجه گردشگران خواهد شد.

بهترين زمان سفر به اروپا

راه هاي شركت در تور اروپا ارزان

شركت در تور اروپا از مراكز مختلفي امكان پذير خواهد بود كه از جمله اين مراكز مي توان به وب سايت هاي اينترنتي اشاره كرد كه در اين وب سايت ها ليست كاملي از تورهاي اروپا قرار گرفته اند كه مي توانيد مشخصات دقيق آنها را مشاهده نماييد. از طريق ثبت نام اينترنتي اين امكان را خواهيد داشت كه تورها را با يكديگر مقايسه نموده و بهترين انتخاب را داشته باشيد. همچنين مي توانيد رزرو هتل را با توجه به خدمات و نوع هتلانجام دهيد. از ديگر مراكز شركت در تور اروپا ارزان مي توان به آژانس هاي مسافرتي اشاره كرد كه در اين مراكز تمامي مشخصات تور توسط مسئول آژانس به اطلاعتان خواهد رسيد. لازم به ذكر است كه مسئولين آژانس ها به دليل داشتن اطلاعات دقيق مي توانند شما را در انتخاب تور مورد نظر ياري رسانند.

شركت در تور اروپا

قيمت تور اروپا

;قيمت تور اروپا به عوامل مختلفي بستگي خواهد داشت كه مهمترين عامل تعداد روز هاي سفر مي باشد كه با بيشتر شدن روزهاي سفر قيمت تور نيز افزايش خواهد يافت. همچنين كشور مقصد نيز در تعيين قيمت تور اروپا اثر خواهد داشت كه اگر بخواهيم موشكافانه تر به آن نگاه كنيم مي توان گفت كه كشورهايي كه به ايران دور باشند قيمت بالاتري نيز خواهند داشت. شرايط كشور مقصد نيز حائز اهميت مي باشد كه اين شرايط به قيمت هتل ها، خورد و خوراك، حمل و نقل و... بستگي خواهد داشت. در حالت كلي مي توان گفت قيمت تور اروپا را ميزان خدماتي كه ارائه مي شود تعيين مي كند كه مي توانيد خدمات را اختصاصي نماييد. همچنين نوع كلاس پروازي نيز تاثير بسزايي در قيمت تور اروپا خواهد داشت. قيمت تور اروپا در تمامي مواقع يكسان نخواهد بود و فصول مختلف و همچنين ميزان گردشگران تاثير بسزايي در قيمت تور اروپا خواهند داشت. جهت اطلاع از قيمت دقيق تورهاي اروپا مي توانيد از طريق وب سايت هاي اينترنتي و يا آژانس هاي مسافرتي اقدام نماييد.

قيمت تور اروپا

قيمت تور اروپا ارزان

بسياري به دنبال تور اروپا ارزان هستند كه با صرف هزينه كمتر اقدام به شركت در اين تور نمايند. جهت شركت در تور اروپا ارزان راه هاي مختلفي وجود خواهد داشت كه از جمله اين راه ها مي توان به كنترل ميزان خدمات اشاره كرد. اين امر به اين معني است كه مثلا خورد و خوراك و يا حمل و نقل را از ليست خدمات تور حذف نماييد و يا خدمات اضافي كه به آنها نيازي نداريد را حذف نموده و قيمت تور اروپا را كاهش دهيد. انتخاب هتل ارزان قيمت تر يكي از عوامل ديگري است كه قيمت تور اروپا را كاهش خواهد داد. براي مثال؛ به جاي انتخاب هتل 5 ستاره هتلي 2 ستاره انتخاب نماييد كه تفاوت شاياني در قيمت تور مشاهده خواهيد كرد. تورها در انواع مختلف از نظر روزهاي سفر در نظر گرفته شده اند كه مي توانيد با انتخاب توري كه تعداد روزهاي سفر آن كمتر است در قيمت تور اروپا صرفه جويي نماييد. هدف قرار دادن كشورهاي كمتر در تور دور اروپا نيز سبب كاهش قيمت خواهد شد. اما كلاس هاي پروازي نقش اصلي در كاهش هزينه هاي تور خواهند داشت كه به بررسي دقيق تر آن پرداخته ايم:

تور ارزان قيمت اروپا

كلاس هاي پروازي در تور اروپا ارزان

كلاس هاي پروازي يكي از عوامل اصلي در رزرو تور اروپا ارزان هستند كه تاثير بسزايي در تعيين قيمت تور اروپا خواهند داشت چرا كه كشورهاي تور اروپا درفاصله زيادي از ايران قرار گرفته اند و مسافرين به مدت طولاني در هواپيما خواهند بود. كلاس هاي پروازي تور اروپا به 3 نوع تقسيم مي شوند كه مي توان به فرست كلاس، كلاس تجاري و كلاس اكونومي اشاره كرد.

فرست كلاس گران قيمت ترين كلاس پروازي مي باشد كه در اين كلاس پروازي تمامي خدمات و امكانات رفاهي گردشگران در نظر گرفته شده است و هيچ كمبودي در آن مشاهده نخواهيد كرد. اين كلاس هاي پروازي محدود بوده و مي توانيد جهت پرواز تور اروپا اين كلاس پروازي را انتخاب نماييد.

كلاس تجاري ديگر كلاس پروازي تور اروپا مي باشد كه ما بين فرست كلاس و اكونومي قرار گرفته است. لازم به ; ذكراست كه اين كلاس پروازي نيز خدمات مناسبي داشته و امنيت و رفاه گردشگران را مهيا خواهد نمود و قيمت آن تفاوت قابل ملاحظه اي با فرست كلاس خواهد داشت.

كلاس اكونومي ديگر كلاس پروازي تور اروپا مي باشد كه در اين كلاس پروازي ميزان خدمات به حداقل رسيده و سبب كاهش چشمگير قيمت شده است. بايد در نظر داشته باشيد چنانكه مي خواهيد در تور اروپا ارزان شركت نماييد انتخاب اين كلاس پروازي شما را به هدفتان خواهد رساند و با كمترين هزينه مي توانيد در اين تور ثبت نام نماييد.

پرواز ارزان به اروپا

مدارك مورد نياز تور اروپا ارزان

جهت شركت در تور اروپا ارزان بايد مداركي ارائه نماييد كه جواز خروج از كشور را دريافت نماييد. از مهمترين مدارك مي توان به ارائه پاسپورت اشاره كرد كه بايد حداقل 7 ماه به انقضاي آن مهلت باقي باشد همچنين بايد پس از در دست داشتن پاسپورت نسبت به دريافت ويزاي شينگن اقدام نماييد كه هزينه هاي بخصوصي نيز خواهد داشت. پس از در دست داشتن هر دو اين مدارك مي توان گفت مدارك اصلي را جمع كرده ايد و بايد آنها را به مراكز مربوطه ارائه دهيد. كارت ملي و شناسنامه ترجمه شده از ديگر مدارك مورد نياز مي باشند كه بايد به صورت ترجمه شده به اين مراكز ارائه شوند. از ديگر مدارك مورد نياز مي توان به ارائه ضمانت نامه بازگشت اشاره كرد كه مي تواند به صورت سند ملك و يا فيش حقوقي باشد. شخص بايد بضاعت مالي خود را نيز نشان دهد كه جهت اين امر فيش حقوقي وي مورد بررسي قرار خواهد گرفت. افراد زير 18 سال كه قصد سفر بدون والدين دارند بايد رضايت نامه والدين خود را ارائه نمايند.

مدارك مورد نياز تور ارزان اروپا

مزاياي تور اروپا ارزان

تور اروپا ارزان مزاياي بسياري خواهد داشت كه يكي از مهمترين مزاياي آن ديدن روي ديگري از جهان مي باشد كه مي توانيد تمامي مناطق گردشگري اروپا را مورد بازديد قرار دهيد. از مزاياي سفر با تور اروپا مي توان به ارائه برنامه سفر اشاره كرد كه مي توانيد تمامي اعمال سفر را از قبل مورد بررسي قرار دهيد. تورهاي اروپا معمولا تور ليدر خود را از كشور مقصد انتخاب مي كنند كه اشراف كامل به مناطق گردشگري داشته و توانايي راهنمايي دقيق داشته باشد. با شركت در تور اروپا تمامي امور توسط مسئول تور مديريت دقيق شده و بهترين مقاصد را در پيش خواهيد داشت. همچنين سفر با تور در ميزان هزينه ها نيز تاثير بسزايي خواهد داشت چرا كه در سفر با تور هزينه اقامت و خورد و خوراك تا حد بالايي كاهش خواهد يافت. ارائه بليط اماكن گردشگري با تخفيف نيز از ديگر مزاياي تور اروپا ارزان مي باشد.

مزاياي تور ارزان اروپا

خدمات تور اروپا ارزان

در سفر با تور اروپا خدماتي كامل جهت جلب رضايت كامل شما ارائه خواهد شد. در ابتداي سفر كه از فرودگاه شروع مي شود پس از دريافت بليط ها آموزش هاي لازم ارائه شده و سوار هواپيما خواهيد شد. در اغلب تور هاي اروپا برنامه سفر را در هواپيما بازگو نموده و خوش آمد گويي مي نمايند. همچنين به سوالات گردشگران به صورت دقيق پاسخ داده خواهد شد. پس از اينكه از هواپيما پياده شديد وسيله هاي نقليه اي جهت نقل مكان شما در نظر گرفته شده اند كه به راحتي ;مي توانيد به هتل مورد نظر خود منتقل شويد. در روز اول معمولا مسافرين مي توانند به استراحت بپردازند و برنامه سفر از فرداي آن روز شروع خواهد شد كه به صورت جمعي از اماكن گردشگري ديدن مي نمايند و توضيحات اماكن به صورت دقيق ارائه مي شود. همچنين ارائه خورد و خوراك متنوع از ديگر ويژگي هاي تور اروپا مي باشد كه سر موقع مي توانيد غذاي مورد علاقه خود را سرو نماييد.

خدمات تور ارزان اروپا

انواع تور اروپا ارزان

تور اروپا در انواع مختلف در نظر گرفته شده است كه انتخاب آن بستگي به خود متقاضي خواهد داشت. برخي از تورهاي اروپا تك مقصدي هستند كه قيمت آنها به دليل كم بودن تعداد روز هاي سفر پايين تر مي باشد. برخي از تورها نيز به صورت تركيبي مي باشند كه مي توانند تركيبي از چندين كشور نزديك به هم اروپايي باشند. تور دور اروپا نيز از ديگر انواع تور اروپايي مي باشد. بايد در نظر داشته باشيد كه هر يك از تورها تفاوت هاي بسياري خواهند داشت كه قبل از سفر بايد تمامي عوامل را مورد بررسي قرار دهيد. تورهاي تك مقصدي معمولا به كشورهاي معروف اروپايي در هر موقع وجود خواهد داشت كه از جمله مهمترين كشورهاي اروپايي مي توان به فرانسه، اسپانيا، كشورهاي اسكانديناوي، هلند، ايتاليا، مجارستان، آلمان و... اشاره نمود.

انواع تور ارزان اروپا

فرانسه در تور اروپا ارزان

فرانسه يكي از مهمترين تورهاي اروپايي مي باشد كه به دليل داشتن مراكز گردشگري متعدد مورد توجه بسياري قرار گرفته است. تمامي شهر هاي فرانسه از اهميت گردشگري بالايي برخوردار بوده و مناطق گردشگري بسياري را در خود جاي داده اند. مناظر طبيعي اين كشور از جمله عوامل ديگر حائز اهميت مي باشد. جهت اطلاع از قيمت تور فرانسه مي توانيد به وب سايت هاي اينترنتي مراجعه نماييد. بايد در نظر داشته باشيد كه معمولا تورهاي تك مقصدي به فرانسه 8 روزه خواهد بود. از جمله اماكن گردشگري كه در اين تور توجه شما را جلب خواهد نمود مي توان به برج ايفل؛ اپرا گارنيه، كليساي نوتردام، كاخ ورساي، كليساي ساكره كور، خانه ويكتور هوگو، ديزني لند، خيابان شانزليزه، پارك لوكزامبورگ و... اشاره كرد. مناطق گردشگري فرانسه برخي به دليل قدمت تاريخي و برخي به دليل داشتن مراكز لوكس قابل توجه هستند.

فرانسه در تور ارزان اروپا

اسپانيا در تور اروپا ارزان

اسپانيا يكي ديگر از تورهاي اروپا مي باشد كه هر ساله گردشگران بسياري از اين كشور ديدن مي نمايند. آب و هواي اين كشور در فصول بهار و پاييز مناسب خواهد بود. تمامي شهر هاي اسپانيا ارزش ديدن خواهند داشت كه مادريد و بارسلون را مي توان از بهترين ها به شمار آورد. تور اسپانيا معمولا از دو شهر مادريد و بارسلون ديدن مي نمايد كه از جمله مناطق گردشگري مادريد مي توان به خيابان سنت ميگل، رويال پالاس، معبد دبود، ميدان گاوبازي، ميدان سل، خيابان گران ويا و ... اشاره كرد. از جمله مراكز ديدني مقصد بعدي يعني بارسلون مي توان به كازا ميلا، بناي ميدان گاوبازي سابق، خيابان رامبلا، دهكده المپيك بارسلون، ساحل، بندر المپيك و... اشاره كرد. تور اسپانيا معمولا 8 روز مي باشد و از انواع كلاس هاي پروازي نيز پشتيباني مي كند. لازم به ذكر است كه در اين تور مي توانيد از لباس هاي محلي اسپانيا نيز ديدن نماييد. فستيوال هاي اسپانيا نيز از جمله بهترين فستيوال ها شناخته مي شوند.

اسكانديناوي در تور اروپا ارزان

ناحيه اسكانديناوي مورد توجه تمامي گردشگران قرار مي گيرد و مي توان گفت بيش از ساير تور هاي اروپايي خواهان دارد. چرا كه شهر هاي اسكانديناوي از ارزش سفر بالايي برخوردار هستند. مردم تمامي كشور هاي اين ناحيه شادترين مردمان جهان هستند كه به همين دليل شاهد وجود مراكز تفريحي متعددي در اين ناحيه هستيم و قطعا سير در مناطق آن بسيار لذت بخش خواهد بود. كشور هاي اين ناحيه را فنلاند، نروژ، دانمارك و سوئد تشكيل مي دهند كه همگي در يك تور قرار مي گيرند. آب و هواي اين منطقه در فصول زمستان سرد خواهد بود اما وجود كوهستان هاي فراوان در اين منطقه سبب لذت بخش تر شدن اين ناحيه در اين فصل نيز شده است.سفر در ابتدا از شهر هلسينكي شروع مي شود و سپس شهر استكهلم مورد بازديد قرار خواهد گرفت. اسلو هدف ديگر خواهد بود كه پس از آن نيز به پايتخت دانمارك يعني كپنهاگ انتقال داده خواهيد شد. تمامي شهر هاي ذكر شده از اهميت گردشگري بالايي برخوردار هستند.

تور دور اروپا

تور دور اروپا به منظور بازديد از تمامي كشور هاي اروپايي در نظر گرفته شده است كه كشور هاي اصلي را در ليست خود قرار داده است. معمولا تورهاي دور اروپا بيش از 20 روز هستند و ميزان هزينه آن به مراتب بالاتر است. عوض كردن بليط ;هواپيما از عواملي است كه در اين سفر بسيار شاهد خواهيد بود اما مي توانيد بازديدي كامل از مناطق گردشگري اروپا داشته باشيد. خدمات كامل در اين تور ارائه خواهد شد تا هيچ كمبودي در سفر نداشته و احساس خستگي نداشته باشيد. مسئولين تور با راهنمايي هاي لازم بهترين مقاصد را به شما نشان خواهند داد تا از سفر خود نهايت لذت را برده باشيد.

امتیاز:
بازدید: 16
برچسب:
:
[ 1398/4/3  ] [ ۰۵ ] [ deltaban ] [ ]

چرا تور تايلند ؟

تايلند يكي از سرسبزترين و رويايي ترين مكان هاي گردشگري در دنيا مي باشد و تور تايلند يكي از پرطرفدارترين تور ها براي گردشگران به حساب مي آيد. بسياري از گرشگراني كه با تور تايلند به اين كشور سفر مي كنند جذب فرهنگ و آداب و رسوم مردم تايلند مي شود زيرا تايلندي هاي اكثرا بودايي هستند و مراسم مذهبي زيادي در اين كشور برگزار مي شود.آب و هوا تايلند نيز به خاطر اينكه به خط استوا نزديك است و در نزدكي دريا قرار دارد گرم و مرطوب است و دماي ان معمولا بين 25 تا 38 درجه سانتي گراد قرار دارد ، تايلند به دليل وجود اين آب و هوا داراي خاك حاصلخيز است و بسيار براي كشاورزي مناسب مي باشد و بهترين زمان سفر به تايلند نيز ماه آبان تا ماه اسفند مي باشد و زيرا هوا كمتر گرم است و رطوبت هوا نيز كمتر مي شود .

تور تايلند به دليل وجود تور بانكوك ، تور پاتايا و تور پوكت بسيار طرفدار پيدا كرده زيرا هر يك از اين شهر ها در تور تايلند داراي خصوصيات هاي بسيار مي باشد. براي مثال شهر بانكوك پايتخت و شهري پر از جشن هاي مختلف مانند جشن آب تايلند در طول سال است.همچنين شما مي توانيد بهترين قيمت تور تايلند را در سايت مشاهده نماييد. شهر پاتايا نيز شهر شب زنده دار است و براي گردشگراني كه به دنبال خوشگذراني هستند واكينگ استريت بهترين گزينه به شمار مي آيد. شهر پوكت نيز شهري بسيار لوكس و رويايي است كه با فضاي بكر خود زوج هاي بسياري را جذب خود كرده است .

تور تايلند


از مناطق گردشگري در تور تايلند مي توان به شهر تاريخي سيام ، بازارچه شناور ، باغ استوايي و دنياي زير آب اشاره كرد. همچنين در بانكوك مراكز خريد بسياري وجود دارد كه ميتوانيد در انجا به خريد بپردازيد و رستوران ها نيز جزو جاذبه هاي گردگشري مي باشند زيرا در تايلند غذا هاي عجيب و محلي بسياري وجود دارد .

تور تايلند

چرا به تايلند سفر كنيم ؟

كشور تايلند يكي از كشورهايي بوده كه به لحاظ نقاط گردشگري بي نظير و جاذبه هاي گردشگري جذاب و متفاوتش در دنيا زبانزد عام و خاص بوده و هست و همواره و در هر فصل و هر زماني افراد بسياري از نقاط مختلف جهان اين كشور را به خصوص به جهت مسافرت هاي تفريحي در زمان تعطيلات تابستانه خود برمي گزينند و در ضمن شما گردشگران عزيز تور تايلند نيز مي توانيد در اين كشور حيواناتي را از نزديك مشاهده كنيد كه تا به حال در عمرتان نديده ايد و همچنين با آن ها عكس هاي يادگاري به ثبت برسانيد و مطمئن باشيد كه با مسافرت به اين كشور اصلا متوجه گذر زمان نخواهيد شد چرا كه قطعا وقت نخواهيد كرد كه تمام مكان هاي ديدني آن را ببينيد و قول مي دهيم كه بهترين اوقات در اين كشور بگذرانيد پس برنامه ريزي سفرتان را شروع كنيد .
در اينجا مي خواهيم به موارد مهمي در تايلند اشاره كنيم كه اين علامت سوال ذهني شما كه چرا سفر به تايلند ؟ را برطرف كند :
1 - تايلند كشوري واقع در جنوب شرقي آسياست و داراي آب و هواي كلي مرطوب و باراني بوده و شايد دما و رطوبت در ماه هاي خاصي دچار تغيير شود اما در اين سالها نشان داده شده كه به طور معمول اكثر گردشگران از قدم زدن در چنين آب و هوايي كلي لذت مي برند .
2 - قابل توجه شما گردشگران تور تايلند اينكه اين كشور جزاير فوق العاده بكر ، زيبا و متعددي از جمله پوكت ، پاتايا و سامويي وجود دارد كه مانند بهشت روي زمين است و نبايد ديدن و تفريح در آنها را از دست داد .
3 - شما در اين جزاير زيبا ، سواحل زيبا و منحصر به فردي كه در شهرهاي تايلند وجود دارد مي توانيد از تمامي امكانات تفريحي ( آبي ) و ورزشي كه براي شما توريست ها تعبيه شده است نهايت لذت و استفاده را ببريد .
4 - از جاذبه هاي گردشگري تايلند مي توان به : معابد بوداي تاريخي آن اشاره نمود كه با معماري عجيب و فوق العاده خاص بسيار مورد توجه توريست ها شده و آنها را به شدت جذب خود مي كند .
5 - مردم تايلند همچنين مردم بسيار مهربان و خوش خنده اي هستند و به گرمي به شما گردشگران تور تايلند خوشامد مي گويند و با اين مردم مهربان به زبان تايلندي صحبت كنيد چرا كه به شدت شگفت زده مي شوند و لذت مي برند چون آن ها فكر مي كنند زبان تايلندي ، سخت و غير قابل يادگيري مي باشد .
6 - در تايلند هتل هاي عالي و زيبايي رو به طبيعت بكر وجود دارد و اين كشور از آنجايي كه در كنار ساحل قرار دارد هتل هاي ساحلي فوق العاده زيبا و منحصر به فردي دارد كه تمامي اين هتل ها با امكانات و خدمات با كيفيت از شما ميزباني مي كنند .
7 - اگر به اين كشور زيبا سفر مي كنيد ، خواهيد ديد مراكز خريدهاي جالب و بسيار بزرگي در اين كشور وجود دارد كه مسئله خريد سوغاتي را براي سهل و آسان مي كند .
8 - در نهايت بازارهاي شناور روي آب را در بانكوك از دست ندهيد كه كاملا شما را شگفت زده مي كند.

فرهنگ غذايي در تايلند ، دنيايي رو به تفاوت ها

اگر چه غذاهاي تايلندي به داشتن مزه تند و شيرينشان در كل دنيا معروف هستند اما در واقع شما با خوردن غذاهايشان بين طعم هاي مختلفي از جمله : تند ، ترش ، شيرين ، شور و تلخ يك تعادل مناسبي را حس خواهيد كرد ، اين شهرت چيزي فراتر از تركيب كردن مزه ها در يك غذاي اختصاصي براي استفاده از مزه هاي متضاد دو يا سه غذاي متنوع ميباشد و به همين دليل تايلندي ها ديگران را در غذاي خود شريك كرده و غذاهاي پخته شده به سبك آشپزي خانگي خود را بيشتر در وعده هاي غذاييشان قرار مي دهند .
در ضمن يكي از ابعاد متمايز غذاي تايلندي اين مي باشد كه تقريبا در همه اين غذاها از سبزيجات تازه و ادويه جات از جمله سس ماهي مورد استفاده قرار مي گيرد ، البته استفاده از سس ماهي يكي از مشكلات گياهخواران است با اين حال با گفتن كلمه جي مي توانيد نشان دهيد كه گياهخوار هستيد تا در سفرش غذايتان طبخ نشود .
بي ترديد علت تنوع خاصي كه در غذاهاي مناطق مختلف اين كشور وجود دارد مي تواند نفوذ همسايگاني همچون چين ، لائوس ، ميانمار و مالزي مي باشد و اگرچه بعضي از رستوران هاي تايلندي در همه جاي اين سرزمين در پخت غذاهاي خاص تخصص و تبهري منحصر به فرد دارند اما جالب است بدانيد كه در هر رستوراني فهرستي بلند شامل غذاهاي تايلندي و غربي و ... مشاهده مي شود و غذاهاي تايلندي متنوعي كه در نقاط مختلف اين كشور طبخ مي شوند را در كنار غذاهاي بين المللي عرضه مي شود .
تايلند با اينكه كشور شهر كوچكي بوده ولي تنوع غذايي و متفاوت بودن منو آنها كه بسيار هم عجيب و گسترده است هر گردشگري را در تور تايلند وسوسه به تست كردن آنها مي كند و اينكه در قسمت هاي مختلف ذائقه اي كمي با هم فرق مي كند ، مثلا مردم بانكوك به غذاهاي شيرين علاقه دارند پس ببينيد مي توانيد با آنها كنار بياييد يا خير و مهم است بدانيد كه از معروفترين غذاهاي تايلند ميتوان پد تايلندي را نام برد كه در تمام رستوران ها و غذا خوري هاي تايلند يافت مي شود و شما اين امكان را داريد كه به دنيايي از مزه ها و تفاوت ها قدم برداريد .

بهترين زمان سفر به تايلند

بهترين فصل سفر با تور تايلند از نظر كم بودن گرما و باران در در اين كشور بين ماه هاي نوامبر تا فوريه و در فصل سرما و خنكي مي باشد و اينكه دماي هوا تايلند در اين فصل روزها ۲۸ درجه سانتيگراد و شب ها به ۱۲ درجه سانتيگراد مي رسد و هوا كم ترين رطوبت را دارد ، پس سعي كنيد اين ماه ها را براي سفر انتخاب نماييد و بعد از آن فصل گرما آغاز مي شود كه آوريل گرمترين ماه آن است و جشن آب در تايلند نيز به همين دليل در نيمه اين ماه برگزار مي شود .

تور بانكوك

تور مسافرتي ارمنستان


آب و هواي ارمنستان معتدل و در زمستان بسيار سرد مي باشد و در كل ميتوان كشوري سرد سير آن را خواند . آب و هواي اين كشور به غير از مناطق كوهستاني آب و هوايي بسيار معتدل و مناسب دارد كه همين مزيت ارمنستان را به كشوري توريستي تبديل كرده است.

تابستان هاي ارمنستان داراي آب و هوايي بسيار خوب است كه به ۲۵ درجه سانتيگراد مي رسد. اين دما در نواحي كوهستاني آرارات به حدود ۴۰ درجه سانتيگراد مي رسد. ارمنستان به عنوان كشوري آفتابي شناخته شده است. زمستان در ارمنستان به مراتب سرد و برفي است.

دماي هوا در زمستان حتي از دماي انجماد نيز پايين تر است. آب و هواي پاييزي در ارمنستان طولاني است و به حيات رنگارنگ گياهان شهرت دارد، در حالي كه بهار كوتاه است.

جغرافياي كشور ارمنستان


جمهوري ارمنستان با ۲۹۸۰۰۰ كيلومتر مربع مساحت، در جنوب غربي منطقه قفقاز و با كمي فاصله از سواحل جنوب شرقي درياي سياه واقع شده و همچون كمربندي بين مرزهاي ايران از يك سو و جمهوري هاي آذربايجان و گرجستان از سوي ديگر گسترده شده است.

اين كشور از جنوب با ايران، از جنوب غربي با جمهوري خود مختار نخجوان، از غرب با تركيه و از شمال با گرجستان و از شرق با جمهوري آذربايجان مرز مشترك دارد.

ارمنستان كشوري كوهستاني است كه در شمال فلات ايران، در غرب فلات ارمنستان و جنوب سلسله جبال قفقاز واقع شده است. ارتفاع ميانگين ارمنستان از سطح دريا ۱۸۰۰ متر است و تنها ۱۰ درصد سرزمين ارمنستان كمتر از ۱۰۰۰ متر ارتفاع دارند.

بلندترين قله ارمنستان آراگاتس (Aragatz) است كه در شمال غرب اين جمهوري واقع است و ۴۰۹۰ متر ارتفاع دارد. مهمترين درياچه ارمنستان درياچه سوان (Sevan)، در شرق اين كشور واقع شده است و نقش بسيار چشمگيري در اكوسيستم منطقه ايفا مي كند و چون در ارتفاع 1924 متري از سطح دريا قرار گرفته است، يكي از مرتفع ترين درياچه هاي آب شيرين بزرگ جهان است.

با توجه به كوهستاني بودن اين كشور رودهاي ارمنستان اكثرا كوتاه و داراي جريان بسيار سريع هستند.

اكثر رودهاي ارمنستان از طريق رود ارس يا رودهاي كورا يا آخوريان به درياي خزر سرازير مي شوند.

رودهاي اين كشور اگر چه مي توانند به عنوان منبع خوبي براي تامين انرژي الكتريسته و آب مصرفي كشور به كار روند، ولي به واسطه وجود آبشارها، سرعت زياد آب جاري و پهناي كم آن ها قابليت كشتيراني ندارند.

پول و اقتصاد در كشور ارمنستان 

ارمنستان داراي بخش صنعتي متنوعي است كه شامل صنايع شيميايي، فلزي، نساجي، ابزارهاي دقيق و فرآورده ها غذايي است، اما عمده صنايع ارمنستان، ساخت ماشين آلات، منسوجات و صنايع شيميايي است. همچنين صادرات اين كشور را الماس، مواد معدني، مواد غذايي و انرژي تشكيل مي دهد و در عوض ارمنستان واردكننده گاز طبيعي، نفت و دخانيات است.

فرهنگ و آداب و روسوم مردم ارمنستان


ارمنستان پيش از سال ۱۴۵۴ يك پادشاهي توانگر با فرهنگي پرمايه بود كه در برهه اي از زمان همه سرزمين هاي ميان درياي سياه و خزر را در بر مي گرفت. در سال ۳۰۱، ارمنستان نخستين كشوري بود كه مسيحيت را دين رسمي كشور برگزيد. پس از سرنگوني پادشاهي ارمنستان در سال ۴۲۸ ميلادي، اين منطقه از نو بخشي از ايران شد. ارمنستان مدت هاي زيادي جزئي از ايران بوده است و فرهنگ آن از ايران تاثير زيادي پذيرفته است. لباس مردان آن ها ما بين لباس سنتي مردان ساكن خطه شمال ايران و لباس مردان گرجي بوده است و نشان از سال هاي نفوذ فرهنگ ايراني در منطقه قفقاز دارد. لباس زنان ارمني كه تحت عنوان داراز شناخته مي شود نيز شبيه لباس هاي زنان ساير ملل ساكن در منطقه است و شامل لباس بلند و زردوزي شده و روسري به رنگ هاي شاد مي باشد.

تور ارمنستان ارزان

زبان مردم ارمنستان چيست


زبان ارمني، زبان رسمي كشور ارمنستان است. زبان ارمني، زباني كاملا هندواروپايي است. امروزه شمار ارمني زبانان جهان پيرامون هشت تا ده ميليون نفر است. جمعيت خود جمهوري ارمنستان سه و نيم ميليون است. يعني بيش از نيمي از ارمنيان، بيرون از سرزمين اجدادي خود به سر مي برند. يكي از كشورهايي كه جمعيت قابل توجهي از ارمنيان را در جهان داراست، ايران است با سيصد هزار نفر ارمني. زبان روسي نيز در اين كشور رواج دارد.

اگر قصد سفر به كشور زبيا ارمنستان را داريد، دلتابان معتبرترين آژانس مسافرتي با سال ها تجربه و سابقه فعاليت در زمينه برگزاري تورهاي تفريحي و اختصاصي تور ارمنستان ارزان و تور هوايي آن ، پذيراي شما مسافرين گرامي از تمام كشور هاي دنيا ميباشد .

سفر خاطره انگيزارمنستان ، خاطره خوش و مسافرت شادي را به همراه دوستان و خانواده خود تجربه كنيد.

از مزاياي تور ارمنستان ميتوان به قيمت مناسب تور، پشتيباني تمام وقت ليدر تور در حين انجان تور و اقامت در هتل هاي لاكچري، معرفي جاذبه هاي گردشگري توسط ليدر تور ، خدمات بيمه مسافرتي تور ،گشت شهري همراه تور ، معرفي مراكز خريد و اتوبوس سي آي پي 25 نفره تخت شو اشاره كرد.

شهرها و روستاهاي زيباي و توريستي در كشور ارمنستان

  • شهر تاريخي گوريس ( Goris) با رودخانه زيبا كه در بين كوه هاي سرسبز قرار گرفته است.
  • شهر سوان (Sevan) به داشتن صومعه سواوانك و درياچه بزرگ سوان معروف است.
  • شهر كاپان( Kapan) لذت نفس كشيدن هواي تازه در كوه ها بلند و دره هاي زيباي شهر را تجربه كنيد.
  • ديليجان ( Dilijan) معروف به سويس ارمنستان، شهري سرسبز، داراي معماري سنتي ارمني وچشمه هاي آب معدني فراوان است .
  • جرموك (Jermuk ) شهري آرام داراي آبشار زيباي جرموك
  • ادزون( Odzun ) روستاي تاريخي با آب وهواي عالي
  • زاخكادزور( Tغير مجاز مي باشدhkatsor ) چشمه هاي آب گرم و پيست اسكي
  • شهر آشتاراك( Ashtarak ) با يادمان هاي تاريخي وآثار معماري ماندگار
  • ايروان ( Yerevan ) پايتخت ارمنستان با موزه هاي تاريخي و فرهنگي جذاب و رستوران هايي با غذاهاي خوشمزه
امتیاز:
بازدید: 51
برچسب:
:
[ 1398/3/28  ] [ ۱۱ ] [ deltaban ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

شركت دلتابان مفتخر است از سال 1375 با مديريت استراتژيك و جامع نگر و با هدف راهبردي ارتقاء كيفي گردشگري، ضمن پاسداشت مواريث فرهنگي و تمدن اصيل ايراني با همكاري پرسنل متخصص و مجرب با زير ساخت علمي و پژوهشي در اين صنعت و بهينه سازي امكانات موجود به منظور ارائه خدمات شايسته به هموطنان شريف، اقدام به برگزاري و اجراي مستقيم تورهاي لوكس به مقاصد مختلف گردشگري نموده است. ۴۲۶ ۲۲۲ ۲۲ – ۰۲۱
نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب